Polski
English
Deutsch
  
 
 
 
 
Aktualności
Maszyny na sprzedaż

Wykaz maszyn do sprzedania


Na sprzedaż

Nieruchomości do dzierżawy lub na sprzedaż


Informujemy

Dane teleadresowe
Foto

Łambinowicka Fabryka Maszyn CELPA S.A.
ul. Fabryczna 3 48-316 Łambinowice
POLSKA

LOKALIZACJA

Tel.: +48 77 43 43 651
Fax: +48 77 43 11 476

e-mail: celpa@celpa.com.pl

Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS : 0000061156


NIP: 753-000-03-71
REGON: 531104582


DYREKTOR ZARZĄDZAJACY

Krzysztof Rytel 
krzysztof.rytel@celpa.com.pl
+48 77 43 43 651


DYREKTOR ds. Finansowych

Agnieszka Bocheńska
agnieszka.bochenska@celpa.com.pl
+48 77 43 43 680


DYREKTOR ds. Technicznych i Produkcji

Radosław Weber  
radoslaw.weber@celpa.com.pl
+48 77 43 43 670


SEKRETARIAT, KADRY:

Katarzyna Polesińska
katarzyna.polesinska@celpa.com.pl
+48 77 43 43 650, 77 43 43 651


DZIAŁ HANDLOWY:

Jan Kowalik
jan.kowalik@celpa.com.pl
+48 77 43 43 661

Roman Ognisty
roman.ognisty@celpa.com.pl
+48 77 43 43 664

Janusz Staniszewski
janusz.staniszewski@celpa.com.pl
+48 77 43 43 665

Monika Wojciechowska  
monika.wojciechowska@celpa.com.pl
+48 77 43 43 667


WYDZIAŁ PRODUKCJ:

Marek Tokarczyk
marek.tokarczyk@celpa.com.pl
+48 77 43 43 676


DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI:

Mirosław Józak
miroslaw.jozak@celpa.com.pl
+48 77 43 43 678


DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

Mirosław Mazurkiewicz
miroslaw.mazurkiewicz@celpa.com.pl
+48 77 43 43 692


DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU:

Stanisław Sowicz
stanislaw.sowicz@celpa.com.pl
+48 77 43 43 686


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

Agnieszka Bocheńska
agnieszka.bochenska@celpa.com.pl
+48 77 43 43 680


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja